Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Learn more

I understand

Klíčová spolupráce

Naše úsilí a doporučení bude stát vždy za Vámi.

Jedna z našich hlavních priorit je být vždy na straně klienta, nikoliv na straně jednotlivých finančních institucí. Objektivní a nezávislé finanční poradenství nám umožňuje strategickou spolupráci s nejzkušenějšími.

 

  • - zprostředkované pojistné ve výši více než 2,5 mld. Kč
  • - první a největší síť ve střední a východní Evropě 
  • - 1300 členů sítě
  • - 20 let zkušeností na trhu
  • - 7 let v řadě jednou z nejrychleji rostoucí společností ve střední Evropě  (Deloitte Technology Fast 50)                                                                                                      

INSIA je naším klíčovým partnerem, který nám poskytuje zázemí silné společnosti a vytváří ty nejlepší podmínky pro náš rozvoj. Neustále zkvalitňuje softwarové nástroje a zaručuje samostatnost v rozhodování. INSIA nám umožňuje ve spolupráci s produktovými partnery pro naše klienty využívat exkluzivní programy, které jsou svoji povahou na českém trhu jedinečné.

INSIA obdržela díky jedinečnému konceptu makléřské sítě, rychlému růstu a vlastnímu software pro správu pojištění YETI mnohá významná ocenění v prestižních evropských podnikatelských soutěžích a zároveň je nositelem titulu Ruban d’Honneur 2012/2013 a titulu Národního šampiona 2012/2013.

INSIA v roce 2011 učinila významný krok a začala spolupracovat s Marsh, největší makléřskou firmou na světě, jejíž historie sahá do roku 1871. Marsh působí ve 100 zemích s přesahujícími ročními příjmy 10 miliard dolarů ročně.

INSIA úzce spolupracuje se všemi pojistiteli na trhu, u kterých jsme pro Vás vyjednali nejvýhodnější ceny.

Naším klientům ručíme za kvalitu a výsledek své práce a dbáme na profesionální úroveň svých služeb. Přesto je INSIA pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám (profesní odpovědnost) na pojistnou částku 200.000.000,- Kč, čímž výrazně převyšuje minimální zákonný limit (1 mil. EUR).

 

VHI je naším specializovaným partnerem v oblasti investic. Díky exkluzivní spolupráci můžeme využívat špičkový investiční software a jiné nástroje pro podporu kvalitního investičního poradenství a servisu, ale také pro podporu firemní seberealizace. VHI nám zajišťuje odborné školení a silné zázemí. Díky vyspělým softwarům jsme plně konkurenceschopní. Nabízíme 9 investičních kategorií a více než 2500 otevřených podílových fondů od největších investičních správců světa za zvýhodněné vstupní poplatky.