Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Learn more

I understand

Řešení pro Vás

Pomůžeme Vám vybrat správné životní řešení.

Každý má potřeby a cíle, ať už se jedná o refinancování rodinného bydlení, pojištění životních hodnot či vytváření dostatečné finanční rezervy pro spokojené stáří, je důležité využít správné produktové doporučení, které trh nabízí.

Životní pojištění.

Život a zdraví jsou beze sporu nejcennější hodnoty v našem životě. Přesto řada občanů stále nedoceňuje význam kvalitního zabezpečení pro případ úrazu, nemoci, či situace, kdy dojde ke ztrátě dosavadních příjmů rodiny. Myslet je třeba i na situace, kdy bude nutné vynaložit nečekané náklady na léčení a zajištění běžných životních potřeb.

Daňové zvýhodnění pro životní pojištění s investiční složkou je jasným signálem státu, že na penzi si máme především spořit sami a životní pojištění je vhodným komplexním produktem, který nám pomůže tohoto cíle dosáhnout za pomocí zaměstnaneckých příspěvků. Ovšem aby produkt splnil maximální očekávání, musí se vhodně nastavit. Nevhodné nastavení může znamenat nedostatečné krytí a drahé investování, proto nás kontaktujte a najděte za pomocí profesionálů vhodné pojištění jak pro jednotlivce, tak pro rodiny.